Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pagrindinis rėmėjas – parduotuvių tinklas DEPO

„Krepšinis – tai žaidimas, kuriame pagrindinės žvaigždės dažniausiai yra žaidėjai. Žinoma, pelnytai. Tačiau svarbu nepamiršti, kad gero krepšinio be sirgalių nebūna! Kaip ir bet kokio Sodo, Remonto ar Statybos darbų projekto be tikrų darytojų. O darbštūs darytojai visada buvo mūsų draugai – tiek tie, kurie uoliai darbuojasi savo namuose ir soduose, tiek tie, kurie aktyviai palaiko saviškius tribūnose“, – pabrėžia DEPO rinkodaros direktorius Rimants Jugans.

 

Abi šalys yra patenkintos sukurtu bendradarbiavimu ir tikisi, kad jis peraugs į ilgalaikę tvirtą draugystę.
„Be galo smagu tapti partneriais su savo srities profesionalais ir lyderiais, o DEPO būtent tokie ir yra. Jau dabar turime idėjų, kaip mūsų bendradarbiavimas gali būti visiems naudingas, todėl neabejoju, kad ir ateityje mūsų laukia dar ne vienas sėkmingas projektas“, – sakė Remigijus Milašius, LKL prezidentas.
LKL lyga yra krepšinio čempionatas, kuriame varžosi 12 geriausių Lietuvos komandų. Tai viena stipriausių krepšinio lygų Europoje.

 

Stebėkite Lietuvos krepšinio čempionatą čia: https://en.lkl.lt/

 

Palaikykime lygą, jos žaidėjus ir sirgalius kelyje į naujas aukštumas!

 

20.04.2023.

 

DEPO kartu su LKL krepšinio sirgaliams organizuoja unikalų balsavimo maratoną

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) šiemet švenčia 30 jubiliejų. Šia proga LKL kartu su nauju bendradarbiavimo partneriu DEPO organizuoja balsavimo maratoną krepšinio sirgaliams, kad jie išrinktų 30 visų laikų geriausių žaidėjų.

Balsavimo maratonas yra unikalus tuo, kad krepšininkų 30-tukas sudaromas ne ypatingos komisijos ar pagal matematinę formulę, o krepšinio sirgalių, kurie žaidėjus įkrauna milžiniška energija, kurie rungtynėms suteikia ypatingos aistros, kurie savo laisvadienius praleidžia kartu su savo komanda, kurie kiekvieną kamuolį meta į krepšį kartu su žaidėjais. Balsuoti galima už bet kurį krepšininką, kuris yra žaidęs arba tebežaidžia Lietuvos krepšinio lygos organizuojamose rungtynėse.

Pasirink penkis, tavo nuomone, geriausius žaidėjus ir sukurk savo auksinę komandą. Balsuoti galima vieną kartą per dieną.
Balsavimas vyksta iki birželio 1 d. Pasibaigus balsavimo maratonui bus paskelbti 30 visų laikų geriausi LKL žaidėjai, kurie bus pagerbti ypatingais jubiliejiniais apdovanojimais.

 

Balsuok čia:bit.ly/3Myj7yE

 

Krepšinio sirgalių balsavimo maratonas baigėsi

 

Balsavimo maratone dalyvavo daugiau nei 100 tūkst. krepšinio sirgalių, kurie išrinko 30 visų laikų geriausių Lietuvos krepšinio lygos žaidėjų.
30-mečio svajonių komandos sąraše atsidūrė šios lygos legendos: Arvydas Macijauskas, Arvydas Sabonis, Šarūnas Jasikevičius, Ramūnas Šiškauskas, Paulius Jankūnas, Chuckas Eidsonas, Tanoka Beardas, Saulius Štombergas, Mindaugas Lukauskis, Jonas Valančiūnas, Gintaras Einikis, Mantas Kalnietis, Edgaras Ulanovas, Robertas Javtokas, Arnas Butkevičius, Andrius Šležas, Rolandas Matulis, Artūras Milaknis, Dainius Šalenga, Darjušas Lavrinovičius, Artūras Jomantas, Andrius Giedraitis, Martynas Gecevičius, Robertas Giedraitis, Virginijus Sirvydis, Erikas Kučiauskas, Tomas Delininkaitis, Mindaugas Timinskas, Eurelijus Žukauskas ir Kšištofas Lavrinovičius.

 

Aštuoni šio sąrašo krepšininkai dar tebetęsia savo karjerą. Didžioji dalis šių žaidėjų savo karjeros metu bent kartą iškovojo LKL čempiono titulą.
Dėkojame visiems krepšinio sirgaliams už aktyvų dalyvavimą ir iki susitikimo jau kito sezono rungtynėse!

 

Išskirtiniai geriausių LKL krepšininkų momentai įamžinti kolekcinėse NFT kortelėse.

 

 

30 visų laikų geriausių Lietuvos krepšinio lygos krepšininkų vardai ir istoriniai momentai nuo šiol yra įamžinti naudojant blokų grandinės technologijas ir saugomi NFT kortelėse (NFT žetonuose).
Parduotuvių tinklas DEPO ir LKL kartu su partneriu „Cryplect“ dovanoja sirgaliams dar vieną nepaprastą galimybę – įsigyti kolekcines svajonių komandos NFT korteles.

 

 

Istorinių kortelių kiekis ribotas, todėl tik pirmieji turės galimybę įsigyti ir sukurti savo Lietuvos krepšinio lygos klubų žaidėjų ir rungtynių ryškiausių akimirkų NFT kolekcijas.

 

NFT korteles galite įsigyti:čia

 

#DEPOviskaskaddarytum #krepšinis #Lietuva